Pick it,
Print it,
Wrap it,
Love it.
A Print Factory

Platform A Print Factory bestaat uit een pop-up expositie en custom-made installatie voor en door jonge beeldmakers. Deze artistieke all-in productielijn selecteert en exposeert werk van jong talent, wat direct en ter plekke hoogwaardig geprint, ingelijst en ingepakt wordt na aanschaf. In onze creatieve fabriek wijs je dus simpelweg het product aan dat je wil, wij starten onze lopende band, en het enige wat jij hoeft te doen is er later een spijker en hamer bij pakken. Want waarom moeilijk doen als het ook makkelijk, leuk, betaalbaar en toch exclusief kan?

A Print Factory was eerder al te zien bij de Melkweg Expo, ART The Hague 2015, Concrete, en Rotterdam Contemporary Art Fair 2016.

What we’re up to? www.facebook.com/aprintfactory

Let’s talk! aprintfactory@gmail.com

Maarten Boswijk — www.maartenboswijk.com

Lorena van Bunningen — www.lorenavanbunningen.com

Imke Ligthart — www.imkeligthart.com

Isabelle van Hemert — www.isabellevanhemert.com

Luuk Smits — www.luuksmits.nl

Iris van der Zee — www.irisvanderzee.com

Esther Hovers — www.estherhovers.nl

Jaimy Gail — www.instagram.com/jaimygaill

Marijke Groeneveld — www.marijkegroeneveld.com

Peggy Kuiper — www.peggykuiper.com

Lara Verheijden — www.laraverheijden.tumblr.com

Sam Laughlin — www.samlaughlin.co.uk

Gilleam Trapenberg — www.gilleamtrapenberg.com

Lauren Hillebrandt — www.laurenhillebrandt.com

Noortje Zijlstra — www.noortjezijlstra.com

Olya Oleinic — www.olya-o.com

Anna Klevan — www.annaklevan.nl

Amber Toorop — www.ambertoorop.nl

Eline van Strien — www.elinevanstrien.com

Henri Verhoef — www.henriverhoef.com

Janne van Gilst — www.jannevangilst.nl

Luc Schol — www.lucschol.com

Lynne Brouwer — www.lynnebrouwer.com

Merijn Koelink — www.merijnkoelink.nl

Nick van Tiem — www.nickvantiem.nl

Robin Butter — www.robinbutter.com

Robin Alysha Clemens — www.robinalysha.com

Robin Leevel — www.robinleevel.com

Verena Blok — www.verenablok.com

Yara van der Velden — www.yaravandervelden.com